+38 (063) 33 44 713


chernihiv.textile@gmail.com

Візія — Сталий розвиток Чернігівського регіону з конкурентними соціальними гарантіями

Смарт-спеціалізація – технологічність та стандартизація на всіх етапах ланцюжка створення цінності текстильного виробництва

Клубок

Чернігівський текстильний кластер — це більше ніж 1900 професійних, кваліфікованих робітників.  Наші виробники мають міжнародні сертифікати та аудити, а саме ISO9001, BSCI, Sedex, Smeta 4 pillar, SMETA 2- Pillar, Social Compliance Audit, Technical audit. Всі підприємства обладнано сучасним обладнання всесвітньо відомих виробників: Lectra, Yamato, Brother, Durkop, Bruce, Siruba, Typical, Juki, Zoje

Кластер забезпечує компаніям партнерам конкурентну перевагу, пропонуючи перевірені рішення на основі останніх досягнень та технологій.Наші переваги: технологічність, стандартизація, сертифікація, швидкість, надійність, вчасно виконані замовлення, навіть с жорсткими строками, agile підхід до кожного клієнта, можливість виконання складних, багатокомпонентних замовлень, інтегровані рішення у виробництві та логістиці. 

Наші цінності: діяти на благо країні, суспільства, всіх, хто знаходиться поруч з нами, але перш за все — на благо наших клієнтів! Довіра, відповідальність, постійне вдосконалення — це ідеологія нашої роботи.

Клубок

Учасники кластеру

Чернігівський кластер легкої промисловості засновано у липні 2020 року. На сьогодні це об’єднання таких потужних компаній, як ТОВ “Сівертекс”, ТОВ “Коллар Компані”, ТОВ “ФорвардТекс”, ПАТ “ЧШФ “Елегант”, ТОВ “Інво Україна”, ПП”Метол”, ТОВ “Текстиль-Контакт”, ТОВ “Інсайт+”, ТМ “RICCA SPOSA”, ТМ “Актуаль”, ТОВ “Ксюстайл”, ТМ “Sasha”. Підприємства — лідери галузі в регіоні. Мають багаторічний досвід та пропонують послуги з пошиття одягу різних видів та призначення, готовий текстильний товар для реалізації на регіональному, національному та міжнародному рівнях. 

0
Учасників кластеру
0
Проєктів
0
м/2
Робочого просторуТОВ “Коллар Компані”


ТОВ “Коллар Компані”

Продукція Компанії COLLAR широко востребована владельцями домашніх тварин і визнана експертами зооринки усім миром. У 2016 році флагманські продукти Компанії COLLAR — тренувальний снаряд для собаки PULLER та курточка для собаки AiryVest — отримали престижні нагороди в Європі та США.
ТОВ “ФорвардТекс”


ТОВ “ФорвардТекс”
ТОВ “Текстиль-Контакт”


ТОВ “Текстиль-Контакт”

ТК-Стиль — це сучасна швейна фабрика, що спеціалізується на виробництві верхнього одягу, плечових і поясних виробах з 2003 року. Працює на давальній сировині. Відшиває понад 60 тис. виробів на рік для країн Європи і США. На фабриці працює 150+ співробітників.
ТМ “RICCA SPOSA”


ТМ “RICCA SPOSA”

RiccaSposa — cтремительно развивающийся бренд в индустрии свадебной моды. Основным направлением нашего бренда является создание свадебных, и вечерних коллекций по самым последним модным тенденциям.
История бренда насчитывает более семи лет. За это время платья RiccaSposa нашли своего счастливого покупателя в салонах Европы, Азии, Америки и СНГ. С выходом каждой новой коллекции значительно расширяется рынок и диапазон свадебных салонов и невест, которые по достоинству оценивают продукцию компании Ricca Sposa.
ТМ “Актуаль”


ТМ “Актуаль”

ТМ «Актуаль» — промышленно — торговая компания, которая работает с 1997 года. Наша компания специализируется на разработке и пошиву качественной женской одежды любых размеров. Наше швейное производство оснащено высоко технологичным оборудованием и опытным швейным персоналом. Женская одежда, представленная на сайте, прошла полный цикл производства — начиная от создания эскизов до пошива готового изделия. Поэтому наши модели отличаются удобными фасонами, высоким качеством изготовления и доступной ценой.
ТОВ “Інсайт+”


ТОВ “Інсайт+”

«Спецназ» — це компанія, яка включає в себе: команду молодих, успішних фахівців в області захисту праці; налагоджену логістику; широкий асортимент; доступні ціни, а найголовніше — велика кількість постійних клієнтів. Більше 1000 підприємств України довіряють нам! Під власним брендом «Спецназ» виробляється робочий спецодяг і камуфляжний одяг для полювання і рибалки.
ПАТ “ЧШФ “Елегант”


ПАТ “ЧШФ “Елегант”

Швейна фабрика у Чернігові створена у 1920 році на базі артілі «Промголка», що індивідуально шила взуття та одяг. У 1929 році виробництво розділилося і виникло нове підприємство «Індпошив», що виконувало не лише індивідуальні замовлення, а й шило одяг для масового споживача. Під час Великої Вітчизняної війни підприємство не працювало, після визволення міста фабрика відродила своє виробництво. З розвитком легкої промисловості на чернігівській швейній фабриці оновлювалося виробництво, змінювався асортимент продукції. У грудні 1968 року побудовано нове приміщення фабрики, де під одним дахом розмістилися виробничі цехи, допоміжні служби та адміністративний апарат. На сьогоднішній день фабрика “Елегант” працює в одну 8-ми часову робочу зміну. Чисельність працюючих на фабриці – 510 чол., більшість з них – жінки – 93%. Станом на сьогодні Чернігівська швейна фабрика “Елегант” – це високоефективне швейне виробництво з сучасними технологіями, обладнанням, з великим різноманітним асортиментом виробів ( жіночі жакети, брюки, сукні, спідниці, на півпальта, жіночі та чоловічі пальта). Підприємство постійно працює з закордонними партнерами Польщі, Франції, Швеції, Німеччини.
ТОВ “Інво Україна”


ТОВ “Інво Україна”

Мы украинский производитель с 20-летним стажем.
Раньше всю нашу эко продукцию мы создавали для экспорта, теперь же каждый украинец может приобрести Экологически чистый продукт, не сомневаясь в качестве материала, при этом на каждую покупку мы даем 100% гарантию.
Наше производство находится в городе Славутич, и доставляем товар в любую точку Украины и Мира.
Наша миссия — качественный гиппоалергенный продукт в каждый дом, как следствие вклад в сохранение окружающей среды.
ПП”Метол”


ПП”Метол”

EraMaria — это украинское швейное производство одежды высокого качества с многолетним опытом работы.


Screenshot_6


ТОВ “Ксюстайл”


Screenshot_6

ТОВ “Ксюстайл”


Рисунок1


ТМ “Sasha”


Рисунок1

ТМ “Sasha”
ТОВ “Сівертекс”


ТОВ “Сівертекс”

ТОВ «Сівертекс»
– одне з провідних підприємств легкої та хімічної промисловості в Україні.
Підприємство спеціалізується на виготовленні чоловічого та жіночого одягу, спецодягу, форменного одягу для державних військових служб, речового майна для силових структур (палатки, тенти), а також на виробництві прогумованих тканин та виробів з них (засоби індивідуального захисту від хімічних та радіаційних забруднень, такі як костюми Л-1 та ОЗК).

Клубок

Реалізовані проєкти

Рисунок10
Рисунок11
Рисунок12
Рисунок13
Рисунок14
Рисунок5
Рисунок7
Рисунок8
Рисунок9
Рисунок4
Рисунок1
Рисунок2
Рисунок3

Попереднє
Наступне
Клубок

Новини

новини
Новини
Зустріч Кластеру легкої промисловості Чернігівської області Copy
Posted on

Новини
Зустріч Кластеру легкої промисловості Чернігівської області
Posted on

Новини
Кластер легкої промисловості Чернігівської області на Kyiv Fashion / Киев Фешен 2021!
Posted on

Новини
Кластерний рух в Україні розвивається і міцніє!
Posted on

Новини
Чернігівський кластер легкої промисловості відкрито!
Posted on

Previous
Next
Клубок

Контакти

вул. Ринкова, 7, м. Чернігів, 14000

Директор:


+38 (063) 33 44 713


Чернігів, Ринкова, 7


chernihiv.textile@gmail.com

Для звязку з нами заповніть форму

[Form id=»1″]


Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yj424490/textile.org.ua/www/wp-includes/plugin.php on line 443